Wax Ribon

Wax ribon, genel amaç ile ekonomik olarak termal transfer yapılmasını sağlayan ribon çeşididir. Kağıt bazlı etiketlere baskı alırken kullandığımız Wax ribonlar uygun fiyatları ile de baskı maliyetini düşüren ribon çeşididir. Plastik, metalize ve kumaş bazlı etiketler hariç diğer tüm etiketlerin tamamına wax ribon ile baskı yapılabilir. Wax ribonun yapısını parafin içerikli şeritler oluşturur. Bu parafin barkod yazıcı kafasının sıcaklık etkisiyle akışkan hale gelir, kullanılan malzeme üzerine yapışır, soğuyarak katılaşır ve istenilen yazı ve barkod gibi bilgiler etiketin üzerine transfer edilmiş olur.

Wax ribon ile kuşe, floresan, kırılgan çeşidi etiketlere rahatlıkla baskı yapabilir kaliteli ve dayanıklı etiketler üretebilirsiniz. Genişlik olarak 20 mm’den 200 mm’ye kadar İstediğiniz ebat ve adetlerde üretimi yapılabilir. Ölçü olarak en çok 110×300 Wax Ribon tercih edilmektedir. Bir çok yazıcıya uyumludur. Sizin için en doğru ölçü için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Wax Ribon Fiyatları

Diğer ribon çeşitlerine göre fiyatları en uygun olan ribon çeşididir. Ölçü ve kaliteye göre fiyatları değişiklik göstermektedir. SEM Etiket İstanbul’dan Türkiye’nin her noktasına hali hazırda ribon satışı gerçekleştirmektedir. Düzenli olarak hizmet verdiğimiz birçok firmanın tercih sebebi olmamızın nedeni tamamıyla kaliteli baskı malzemelerini en uygun fiyatlar ile satışa sunmamızdır. Önde gelen ribbon üreticilerinden temin ettiğimiz wax resin ribonları siz değerli müşterilerimize bütçenizi aşmayacak fiyatlarla satmaktayız. Firmamız uzman teknik personel, geniş makine parkuru ve güzler yüzlü sevkiyat personelleri ile istediğiniz adette wax ribon satışı yapmaktadır.