Saten Kumaş Etiket
Saten Kumaş Etiket

Saten Kumaş Etiket

Saten Kumaş Etiket; jeans, gömlek, triko, penye, takım elbise, ev tekstili, teknik tekstil gibi birçok alanda kullanılabilir. Piyasada İngiliz saten olarak da bilinen saten kumaş Japon Akmaza göre daha parlak ve yumuşak bir yüzeye sahiptir. Saten etiket, pamuk lifinden üretilen ve penye iplikler ile saten örgü oluşturulması ile dokunan bir etiket türüdür. Yıkamalara dayanıklı olan bu ürünün en büyük özelliği pürüzsüz yüzeyidir. Bu sayede yıkama talimatı kullanıcıyı rahatsız etmemektedir.Çok küçük metinleri veya sembolleri net bir şekilde yakalayabilmeleri nedeniyle kumaş içeriği ve yıkama talimatlarını eklemek için mükemmeldirler. Yumuşaktırlar ve cildi kaşındırmazlar. Çift taraflı, tek taraflı ve kenar örgülü olmak üzere 3 çeşitte üretilirler.

Tek taraflı saten kumaş etiketler; tek taraflı baskı yeterli olduğundan kullanılır. Çift taraflıya göre daha ekonomiktir.

Çift taraflı saten kumaş etiketler; çift taraflı baskı ihtiyacı olduğunda kullanılır.

Kenar örgülü saten kumaş etiketler; saten kumaşın dokuma işlemi sırasında kenarlarının örülmesi ile üretilirler. Daha yumuşak ve rahatsızlık vermeyen bir etiket türüdür.

Saten etiketlerde, tüm baskı tipleri kuru temizlemeye uygundur. Sıcak baskı ve sulu baskıda 85 dereceye, termal baskıda 60 dereceye, ribon ve makinenin özel kombinasyonlarında 85 dereceye varan dayanıma sahiptir.

Tekstil ürünlerinde kullanılan ve kullanıldığı ürünün kalitesini arttıran saten kumaş etiketler, SEM Etiket’in müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, özenle hazırladığı etiket çeşitlerinden sadece bir tanesidir. Hizmet verdiğimiz birçok firmanın tercih sebebi olmamızın nedeni tamamıyla kaliteli malzemeleri en uygun fiyatlar ile satışa sunmamızdır. Önde gelen etiket üreticilerinden temin ettiğimiz saten etiketlik kumaşları siz değerli müşterilerimize bütçenizi aşmayacak fiyatlarla satmaktayız. Firmamız uzman teknik personel, geniş makine parkuru ve güzler yüzlü sevkiyat personelleri ile istediğiniz adette saten kumaş etiket satışı yapmaktadır. Her ne kadar yerimiz İstanbul/Güngören olsa da Türkiye’nin her yerine ürün gönderimi sağlamaktayız. Saten Kumaş Etiket fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak veya sipariş vermek için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.