Kırılgan Etiketler

Kırılgan etiketinin en büyük özelliği, yapıştığı yerden çıkartılmaya çalışıldığında adından da anlaşılacağı üzere etiket yumurta kabuğu gibi kırılır. Çok küçük parçalar halinde ele gelir. Buna en güzel örnek dizüstü bilgisayarların altında veya bilgisayar kasalarının yanlarında bulunan garanti etiketleri (güvenlik etiketleri) dir. Onları sökmeye çalıştığınızda etiket parçalanır ve teknik servis yetkilileri bu durumun garanti kapsamı dışında olduğunu anlar.

Kırılgan Etiketler Ne için Kullanılır?

Kırılgan etiketler, ürünün garantisini göstermek ve etiketin kaldırılması halinde garantisinin bittiğini göstermek için kullanılır. Güvenlik etiketinin baskı kalitesi yüksektir yapıştığı yüzeyden kaldırıldığı zaman bir kerede kalkmama özelliğine sahiptir. Kaldırılırken bir kısmı yüzeyde kalacak şekilde tasarlanmıştır.

SEM Etiket, siz değerli müşterilerimize Kırılgan Etiket ihtiyaçlarınız için en iyi hizmet ve en uygun fiyat garantisi sunmaktadır. Önde gelen etiket üreticilerinden temin ettiğimiz kırılgan etiketleri siz değerli müşterilerimize bütçenizi aşmayacak fiyatlarla satmaktayız. Firmamız uzman teknik personel, geniş makine parkuru ve güzler yüzlü sevkiyat personelleri ile istediğiniz adette kırılgan etiket satışı yapmaktadır. Her ne kadar yerimiz İstanbul/Güngören olsa da Türkiye’nin her yerine ürün gönderimi sağlamaktayız. Sipariş vermek ve ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşın.