Ağır Yıkama Japon Akmaz
Ağır Yıkama Japon Akmaz

Japon Akmaz Ağır Yıkama

Genel olarak, denim (kot grubu) gibi yıkama işleminin çok ağır olduğu ürünlerde kullanabileceğiniz bu kumaş çeşidi, kendi yıkama talimatını oluşturan denim firmaları tarafından kullanılmaktadır. Barkod cihazlarınız da güvenle Japon Akmaz Ağır Yıkama kullanabileceğiniz bu kumaş ile kendi bünyenizde kendi yıkama talimatlarınızı üretebilirsiniz. Bu yöntemle etikette dışa bağımlılığınızı bitirebilir, maliyet ve zaman açısından kendinize büyük avantajlar sağlayabilirsiniz.

Ağır yıkama japon akmaz, 110 dereceye kadar yıkama ısılarına karşı dayanıklıdır. Termal transfer baskı yapabilen tüm barkod yazıcılarla uyumlu olan bu etiketlik kumaşlar; yıkamadan sonra herhangi deformasyona uğramaz, insan sağlığına zarar vermez, her bütçeye uygundur, baskı maliyetleri düşüktür, dikimi oldukça kolaydır, otomatik kesme özelliklerine uygundur ve üzerinde rahat çalışılmaktadır. Firmamız SEM Etiket tarafından istenilen her ebat ve metrajda üretilebilir.

Ağır Yıkama Japon Akmaz Fiyatları

Japon akmaz fiyatları ürettirmek istediğiniz etiketin kalitesine ve boyutuna göre değişiklik gösterebilir. Ürettiğiniz kıyafetin hangi sıcaklıkta yıkanması gerektiğini tespit etmeli ve buna göre üretim yaptırmalısınız. SEM Etiket olarak, hizmet verdiğimiz birçok firmanın tercih sebebi olmamızın nedeni tamamıyla kaliteli malzemeleri en uygun fiyatlar ile satışa sunmamızdır. Önde gelen etiket üreticilerinden temin ettiğimiz ağır yıkama Japon akmazları siz değerli müşterilerimize bütçenizi aşmayacak fiyatlarla satmaktayız. Firmamız uzman teknik personel, geniş makine parkuru ve güzler yüzlü sevkiyat personelleri ile istediğiniz adette Japon akmaz satışı yapmaktadır. Her ne kadar yerimiz İstanbul/Güngören olsa da Türkiye’nin her yerine ürün gönderimi sağlamaktayız. Ağır yıkama Japon akmaz fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak veya sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.