Termal Etiket

Termal etiket ribon ihtiyacı olmadan barkod yazıcının termal kafasının ısınmasıyla baskı alabileceğiniz en ekonomik kağıt sticker/etiket çeşididir. Kullanım alanları farklılık göstermektedir. Bir çok kullanım alanı bulunan termal etiketler, kısa ömürlü kullanım imkanı sunması nedeniyle çoğunlukla gıda ve tekstil sektöründe kendine yer bulmuştur. Bunun yanında termal etiketlerin kullanıldığı alanlar arasında tekstil, gıda, market, gibi sektörlerde sayılabilir. Termal etiket ekonomik olup pratik bir kullanıma sahiptir. Pek çok etikete göre düşük maliyetli olan termal etiketlerin, sıcak temasla kararma özelliği bulunmaktadır. Bu nedenle dış etkenler bu etiketler açısından oldukça önemli ve belirleyici olarak karşımıza çıkmaktadır.

Termal Etiket Fiyatları

Kararma özelliği bulunması nedeniyle genel olarak tekstil ve gıda sektörü gibi tüketiciye hızla ulaşan sektörlerde tercih edilmektedir. Termal etiketler, ribona ihtiyaç duymadan, düşük maliyetle etiket oluşturmak için en ideal sticker çeşidi olarak karşımıza çıkmaktadır. Termal barkod etiketi fiyatları ihtiyacınız olan ölçü ile birlikte kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Her üründe olduğu gibi sticker ürünlerinde de kalite farkları mevcuttur.  Kuşe etiket çeşitlerine göre ucuz etiket çeşitlerindendir. Termal transfer veya direkt termal baskı kararı, kullanılacak ürün çeşidi, ürünlerin maruz kalacağı ortam ve zaman ile birlikte maliyet maddelerine göre alınmalıdır.

Yıllardır sektör içerisinde olan firmamız SEM Etiket, tamamıyla etiket odaklı çalışmalar gerçekleştirmektedir. Düzenli olarak hizmet verdiğimiz birçok firmanın tercih sebebi olmamızın nedeni tamamıyla kaliteli baskı malzemeleri ile etiketleri en uygun fiyatlar ile satışa sunmamızdır. Firmamız uzman teknik personel, geniş makine parkuru ve güzler yüzlü sevkiyat personelleri ile istediğiniz adette termal etiket satışı yapmaktadır. Önde gelen etiket üreticilerinden temin ettiğimiz termal etiketleri siz değerli müşterilerimize bütçenizi aşmayacak fiyatlarla satmaktayız. Her ne kadar yerimiz İstanbul/Güngören olsa da Türkiye’nin her yerine ürün gönderimi sağlamaktayız. Fiyatlar hakkında ayrıntılı bilgi almak veya sipariş vermek için bizi arayabilirsiniz.

Termal Etiket Ölçüleri

Termal etiket ölçülerinde en çok tercih edilen ölçüler aşağıdaki gibidir. Daha farklı etiket kesimleri de mevcuttur. Size uygun etiket çeşidi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

10×10

10×15

40×58

30×50

Termal Etiket Yazıcı

Termal etiket yazıcı ribon, toner ve şerit gibi sarf malzeme ihtiyacı olmadan baskı yapabilen yazıcılara denir. Tüm yazıcılar ribon olmadan termal kafanın ısısıyla termal etiket’e ribon olmadan baskı yapabilir. Dayanıklılık bakımında çok sağlam olmasa da makbuz, nakliye ve bazı sektörlerde barkod baskılarında iş görmektedir. Termal etiket makinesi çeşitlerinden en çok tercih edilen yazıcıları görebilirsiniz.

Argox CP-2140 Barkod Yazıcı

Hem termal transfer hem direkt termal baskı alabileceğiniz giriş seviyesindeki bu yazıcı işinizi görebilirken, endüstriyel bir yazıcı da ihtiyacınız olabilir.

Argox IX4-250 Barkod Yazıcı

Endüstriyel modellerden bir tanesi olan bu yazıcıda hem ribon ile hem ribon olmadan baskı alabilirsiniz. Bu iki etiket makinesi dışında yüzlerce marka ve model bulabilirsiniz. Bu yazıcılarda ribon olmadan baskı almak için termal etiket kullanmanız gerektiğini unutmayın.